Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka zimní dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online 2020 / 2021. ☀️ Zimní dovolená a All Inclusive zájezdy do Slovinska. Slovinsko 2020 / 2021.

oSlovinsku.cz    >    

Zimní dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Zimní dovolená ve Slovinsku podle termínu

Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 13230,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 15260,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 2180,- Kč.
 
Hotel Špik ***
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Špik ***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 12600,- Kč.
 
Garni Hotel Savica
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Savica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 11261,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Kranjska Gora v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 1090,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka: Lyžařský Pobyt Se Skipa
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka: Lyžařský Pobyt Se Skipa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 13440,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka: Lyžařský Pobyt Se Skipa
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka: Lyžařský Pobyt Se Skipa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11700,- Kč.
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3050,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tobogány
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12201,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tobogány
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 2278 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal