Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bled v únoru 2021. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru ve Slovinsku. Bled All Inclusive - pobyty Slovinsko s ubytováním v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    
Bled    >    

Dovolená Bled v únoru - Únor ve Slovinsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bled v únoru 2021

Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské v aktuální ceně 16980,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně v aktuální ceně 4980,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. únor až čtvrtek 18. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 7140,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. únor až pátek 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 234 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně v aktuální ceně 2490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bled podle měsíce odjezdu

Bled All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal