Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v únoru 2020. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Zájezdy a dovolená ve Slovinsku v únoru

Vyhledávání zájezdů

Slovinsko v únoru - Zájezdy podle termínu

Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až úterý 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4599,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Roglas
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Roglas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až středa 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10720,- Kč.
 
Tourist Farm Zelinc
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tourist Farm Zelinc, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až středa 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 16349,- Kč.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Kranjska Gora, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až pátek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7431,- Kč.
 
Hotel Golte
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Golte, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až čtvrtek 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9360,- Kč.
 
Hotel Savica
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savica, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10130,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětský koutek
 • Animační programy
 
Tourist Farm Zelinc
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tourist Farm Zelinc, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až neděle 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 20808,- Kč.
 
Hotel Kompas Bled
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas Bled, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až pátek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6279,- Kč.
 
Hotel Kristal
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kristal, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10340,- Kč.
 
Hotel Mangart
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Mangart, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. únor až pondělí 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 75 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal