Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v únoru 2021. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v únoru 2021

Hotel Špik ***
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Špik ***, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 15920,- Kč.
 
Alpski Resort Špik ****
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpski Resort Špik ****, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 38 %, v aktuální ceně 19440,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 9423,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 18846,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Natura
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Natura, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 4936,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 2140,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 12840,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 8760,- Kč.
 
Hotel Rogla
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rogla, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 14296,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna lyží
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 3570,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 548 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal