Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Hotel Sotelia s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená ve Slovinsku v lokalitě Slovinské lázně - Hotel Sotelia. Last Minute a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Slovinské lázně 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Slovinské lázně    >    

Hotel Sotelia

Vyhledávání zájezdů

Hotel Sotelia podle termínu

Hotel Sotelia
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sotelia, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 16. červen až sobota 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 184 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 14252,- Kč.
 
Hotel Sotelia
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sotelia, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 18. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 21030,- Kč.
 
Hotel Sotelia
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sotelia, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 2. říjen až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 292 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17152,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinské lázně podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal