Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Rimske Toplice, Hotel Sofijin Dvor S Římskými Lázn s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Rimske Toplice, Hotel Sofijin Dvor S Římskými Lázn ve Slovinsku v lokalitě Slovinské lázně. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Slovinské lázně 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Slovinské lázně    >    

Rimske Toplice, Hotel Sofijin Dvor S Římskými Lázn - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Rimske Toplice, Hotel Sofijin Dvor S Římskými Lázn - Slovinsko 2020

Hotel Sofijin Dvor
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sofijin Dvor, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10760,- Kč.
 
Hotel Sofijin Dvor
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sofijin Dvor, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. červenec až středa 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 11190,- Kč.
 
Hotel Sofijin Dvor
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sofijin Dvor, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 28. červenec až neděle 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10655,- Kč.
 
Rimske Toplice, Hotel Sofijin Dvor S Římskými Lázn
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rimske Toplice, Hotel Sofijin Dvor S Římskými Lázn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 23. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 147 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 13990,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinské lázně podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal