Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená ve Slovinsku v lokalitě Slovinské lázně - Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts. Last Minute a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Slovinské lázně 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Slovinské lázně    >    

Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts

Vyhledávání zájezdů

Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts podle termínu

Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5784,- Kč.
 
Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. únor až pátek 21. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10453,- Kč.
 
Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 16. září až pondělí 21. září, s dopravou vlastní - například autem, za 276 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7163,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinské lázně podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal