Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Grand Hotel Primus s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená ve Slovinsku v lokalitě Slovinské lázně - Grand Hotel Primus. Last Minute a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Slovinské lázně 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Slovinské lázně    >    

Grand Hotel Primus

Vyhledávání zájezdů

Grand Hotel Primus podle termínu

Grand Hotel Primus
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Primus, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 28. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 8602,- Kč.
 
Grand Hotel Primus - Sava Hotels & Resorts
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Primus - Sava Hotels & Resorts, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu sobota 11. červenec až čtvrtek 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 174 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22620,- Kč.
 
Grand Hotel Primus
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Primus, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 18. červenec až čtvrtek 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 28 % v aktuální ceně 9690,- Kč.
 
Grand Hotel Primus
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Primus, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 28 % v aktuální ceně 9690,- Kč.
 
Grand Hotel Primus
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Primus, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 15. prosinec až pondělí 21. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 331 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 11890,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinské lázně podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal