Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Apartmány Trobentica s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená ve Slovinsku v lokalitě Slovinské lázně - Apartmány Trobentica. Last Minute a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Slovinské lázně 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Slovinské lázně    >    

Apartmány Trobentica

Vyhledávání zájezdů

Apartmány Trobentica podle termínu

Apartmány Trobentica
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Trobentica, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 9. únor až středa 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 3367,- Kč.
 
Apartmany Trobentica
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmany Trobentica, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 13. březen až úterý 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6180,- Kč.
 
Apartmány Trobentica
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Trobentica, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 10. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 204 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 6118,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinské lázně podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal