Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Apartmany Prekmurska Vas Ajda s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená ve Slovinsku v lokalitě Slovinské lázně - Apartmany Prekmurska Vas Ajda. Last Minute a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Slovinské lázně 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Slovinské lázně    >    

Apartmany Prekmurska Vas Ajda

Vyhledávání zájezdů

Apartmany Prekmurska Vas Ajda podle termínu

Apartmány Prekmurska Vas Ajda
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Prekmurska Vas Ajda, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. únor až pondělí 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6152,- Kč.
 
Apartmány Prekmurska Vas Ajda
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Prekmurska Vas Ajda, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 20. březen až pondělí 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 4128,- Kč.
 
Apartmány Prekmurska Vas Ajda
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Prekmurska Vas Ajda, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 31. červenec až pátek 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 12386,- Kč.
 
Apartmany Prekmurska Vas Ajda
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmany Prekmurska Vas Ajda, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 31. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4047,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinské lázně podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal