Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Nejlépe hodnocené hotely ve Slovinsku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech ve Slovinsku. ☀️ All Inclusive dovolená Slovinsko. Slovinsko 2020 / 2021.

oSlovinsku.cz    >    

Hotely ve Slovinsku s nejlepšími recenzemi - Slovinsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Nejlépe hodnocené hotely podle termínu

Apartmány Vitranc
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5390,- Kč.
 
Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 1152,- Kč.
 
Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 2688,- Kč.
 
Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 1920,- Kč.
 
Apartmány Vitranc
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3080,- Kč.
 
Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. listopad až středa 18. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 2304,- Kč.
 
Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. listopad až úterý 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 2304,- Kč.
 
Apartmány Vitranc
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. listopad až neděle 22. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2310,- Kč.
 
Apartmány Vitranc
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. listopad až středa 25. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2310,- Kč.
 
Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 1536,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4037 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal