Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bohinj v prosinci 2020. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci ve Slovinsku. Bohinj All Inclusive - pobyty Slovinsko s ubytováním v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    
Bohinj    >    

Dovolená Bohinj v prosinci - Prosinec ve Slovinsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bohinj v prosinci 2020

Private Apartments Bohinj
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Bohinj, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 4844,- Kč.
 
Bohinj Eco Hotel
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9885,- Kč.
 
Bohinj Eco Hotel
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 20195,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5490,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9150,- Kč.
 
Private Apartments Ld Turizem
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Ld Turizem, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3838,- Kč.
 
Bohinjsko Jezero, Hotel Jezero***
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinjsko Jezero, Hotel Jezero***, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 4190,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4620,- Kč.
 
Bohinj Eco Hotel
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 17310,- Kč.
 
Apartmaji Eurolux
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartmaji Eurolux, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1110,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 88 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bohinj podle měsíce odjezdu

Bohinj All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal