Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v prosinci 2020. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v prosinci 2020

Apartmány Salinera 3*
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Salinera 3*, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % v aktuální ceně 2142,- Kč.
 
Hotel Špik ***
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Špik ***, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 12 % v aktuální ceně 10800,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka: Lyžařský Pobyt Se Skipa
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka: Lyžařský Pobyt Se Skipa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Garni Hotel Savica
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Savica, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16998,- Kč.
 
Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9310,- Kč.
 
Glamping Ribno Bled
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v hvězdičkovém ubytování Glamping Ribno Bled, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Grand Hotel Bernardin
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 11320,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Animační programy
 • Dětský bazén
 
Hotel Alpina
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5853,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Tenis
 • Golf
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Hotel Apollo: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 7400,- Kč.
 
Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica)
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica), s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1570,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 570 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal