Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v prosinci 2020. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v prosinci 2020

Hotel Salinera Resort 4*
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Salinera Resort 4*, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 6456,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Kranjska Gora v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 15260,- Kč.
 
Hotel Žusterna
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Žusterna, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 6634,- Kč.
 
Rikli Balance Hotel (Ex. Golf)
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rikli Balance Hotel (Ex. Golf), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 12711,- Kč.
 
Apartmány Vitranc: Zimní Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc: Zimní Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 2744,- Kč.
 
Apartments Pri Marjetki
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Apartments Pri Marjetki, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2143,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9240,- Kč.
 
Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7980,- Kč.
 
Glamping Ribno Bled
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bled v hvězdičkovém ubytování Glamping Ribno Bled, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Glamping Ribno Bled
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bled v hvězdičkovém ubytování Glamping Ribno Bled, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 1720,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 943 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal