Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Slovinska za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená ve Slovinsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Slovinsko 2020 / 2021.

oSlovinsku.cz    >    

Poznávací zájezdy Slovinsko - Slovinsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Slovinsko podle termínu

Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu
Dovolená Slovinsko 2020 - Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červen až neděle 7. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4299,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem)
Dovolená Slovinsko 2020 - Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem), s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu
Dovolená Slovinsko 2020 - Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 3. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4699,- Kč.
 
Slovinskem od Alp až k moři - POBYTOVÝ S VÝLETY
Dovolená Slovinsko 2020 - Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Slovinskem od Alp až k moři - POBYTOVÝ S VÝLETY, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 24. červenec až čtvrtek 30. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 146 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 5 % v aktuální ceně 9965,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
Dovolená Slovinsko 2020 - Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem), s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 28. červenec až neděle 2. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 13990,- Kč.
 
Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu
Dovolená Slovinsko 2020 - Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. červenec až neděle 2. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4699,- Kč.
 
Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu
Dovolená Slovinsko 2020 - Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 3. září až neděle 6. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 187 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4299,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem)
Dovolená Slovinsko 2020 - Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem), s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 4. září až čtvrtek 10. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 10990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal