Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Slovinska za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená ve Slovinsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Slovinsko 2020 / 2021.

oSlovinsku.cz    >    

Poznávací zájezdy Slovinsko - Slovinsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Slovinsko podle termínu

Slovinsko a Chorvatsko s vánočními trhy
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Slovinsko a Chorvatsko s vánočními trhy, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, adventní levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 2989,- Kč.
 
Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 204 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 4299,- Kč.
 
Jezero Bled a soutěska Vintgar
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bled v hvězdičkovém ubytování Jezero Bled a soutěska Vintgar, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 205 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 1890,- Kč.
 
Velký okruh Slovinskem
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Lublaň v hvězdičkovém ubytování Velký okruh Slovinskem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až sobota 22. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 7290,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až neděle 30. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 216 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 11890,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem)
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + MOŘE (autobusem), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 233 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 11990,- Kč.
 
Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu
Dovolená Slovinsko v létě 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Pestré barvy Slovinska, okolí Triglavu a Bledu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až neděle 20. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 239 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 4699,- Kč.
 
Jezero Bled a soutěska Vintgar
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bled v hvězdičkovém ubytování Jezero Bled a soutěska Vintgar, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až úterý 6. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 256 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 1890,- Kč.
 
Velký okruh Slovinskem
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v hvězdičkovém ubytování Velký okruh Slovinskem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 257 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 7290,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. červenec až neděle 25. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 272 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 11890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal