Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Hotel Salinera s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená ve Slovinsku v lokalitě Portorož - Hotel Salinera. Last Minute pobyty v slovinské lokalitě Portorož 2019.

oSlovinsku.cz    >    
Portorož    >    

Hotel Salinera

Vyhledávání zájezdů

Hotel Salinera podle termínu

Hotel Salinera
Dovolená Slovinsko 2019 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Salinera, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 27. září až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8737,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Salinera
Dovolená Slovinsko 2019 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Salinera, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 12. říjen až sobota 19. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 7533,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Salinera
Dovolená Slovinsko 2019 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Salinera, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až středa 27. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 11980,- Kč.
  • Bar
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Portorož podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal