Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí ve Slovinsku v lokalitě Portorož. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Portorož 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Portorož    >    

Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Slovinsko 2020

Hotel Neptun
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Neptun, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 8420,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnitřní bazén
  • Domácí zvířata povolena
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 12140,- Kč.
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 7900,- Kč.
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. listopad až pondělí 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 7900,- Kč.
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 20. listopad až čtvrtek 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9480,- Kč.
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. listopad až středa 25. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6320,- Kč.
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 24. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 7900,- Kč.
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6320,- Kč.
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 9512,- Kč.
 
Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Act-Ion Hotel Neptun: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 7900,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Portorož podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal