Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka luxusní dovolené ve Slovinsku s All Inclusive. ☀️ Pobyty v luxusních All Inclusive hotelech s bazénem a wellness. Ubytování v luxusních soukromých apartmánech ve Slovinsku. Last Minute zájezdy letecky levně. Slovinsko levně 2020.

oSlovinsku.cz    >    

Luxusní dovolená ve Slovinsku - Slovinsko levně 2020

Vyhledávání zájezdů

Luxusní dovolená ve Slovinsku podle termínu

Glamping Koren
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Glamping Koren, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 1790,- Kč.
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8440,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12660,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Hotel Metropol - Depandance Casa Rosa
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Metropol - Depandance Casa Rosa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně v aktuální ceně 9190,- Kč.
 
Remisens Premium Casa Rosa
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Remisens Premium Casa Rosa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 24700,- Kč.
 
Hotel Mangart
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Mangart, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 4390,- Kč.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Kranjska Gora, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4446,- Kč.
 
Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červenec až úterý 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6840,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červenec až úterý 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 11410,- Kč.
 
Hotel Savica Garni
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savica Garni, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6690,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětský koutek
 • Animační programy
 

Zobrazeno 71-80 z 465 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal