Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem) s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem) ve Slovinsku v lokalitě Lublaň. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Lublaň 2021.

oSlovinsku.cz    >    
Lublaň    >    

To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem) - Slovinsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem) - Slovinsko 2021

To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až neděle 30. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 11890,- Kč.
 
To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem)
Dovolená Slovinsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. červenec až neděle 25. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 239 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 11890,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Lublaň podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal