Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v listopadu 2020. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v listopadu 2020

Hotel Mangart
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Mangart, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 28 % v aktuální ceně 8090,- Kč.
 
Apartmány Kaninska Vas
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kaninska Vas, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 285 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Toplice
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Toplice, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 4453,- Kč.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Kranjska Gora, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5335,- Kč.
 
Ramada Hotel & Suites
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suites, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9219,- Kč.
 • Minibar
 • Animační programy
 • Wifi zdarma
 
Hotel Ramada Resort
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Resort, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 3. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13368,- Kč.
 
Hotel Sotelia
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sotelia, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 3. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 14252,- Kč.
 
Hotel Kompas Bled
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas Bled, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 4. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 28 % v aktuální ceně 3690,- Kč.
 
Hotel Laguna
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Laguna, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 4. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 6291,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 4. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 9750,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 58 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal