Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v listopadu 2020. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v listopadu 2020

Hotel Rogla
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rogla, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % v aktuální ceně 19055,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna lyží
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 13 % v aktuální ceně 9100,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Apartmány Vila Barka
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v hvězdičkovém ubytování Apartmány Vila Barka, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 7380,- Kč.
 
Apartmány Vitranc
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2312,- Kč.
 
Apartments Pri Marjetki
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Apartments Pri Marjetki, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3244,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory v aktuální ceně 18480,- Kč.
 
Garni Hotel Savica
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Savica, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8499,- Kč.
 
Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Savica: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Glamping Ribno Bled
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v hvězdičkovém ubytování Glamping Ribno Bled, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 1720,- Kč.
 
Grand Hotel Portorož: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Portorož: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 12420,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 788 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal