Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Listopad ve Slovinsku. ✅ Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v listopadu 2019. ☀ Zájezdy do Slovinska v listopadu 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    

Slovinsko listopad 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená ve Slovinsku v listopadu 2019

Villy Thalasso Strunjan
Dovolená Slovinsko 2019 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Villy Thalasso Strunjan, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až čtvrtek 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 28 % v aktuální ceně 8690,- Kč.
 
Grand Hotel Toplice
Dovolená Slovinsko 2019 - Bled v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Toplice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně se slevou 27 % v aktuální ceně 21045,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko 2019 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % v aktuální ceně 4665,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Apartmány Vitranc
Dovolená Slovinsko 2019 - Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 13726,- Kč.
 
Bungalows Ptuj - Sava Hotels & Resorts
Dovolená Slovinsko 2019 - Slovinské lázně v 3hvězdičkovém ubytování Bungalows Ptuj - Sava Hotels & Resorts, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9786,- Kč.
 
Hotel Bioterme
Dovolená Slovinsko 2019 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bioterme, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až čtvrtek 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 14368,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko 2019 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6062,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko 2019 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6192,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Residence Marina
Dovolená Slovinsko 2019 - Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Marina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. listopad až sobota 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 28 % v aktuální ceně 4732,- Kč.
 
Apartmány Vitranc
Dovolená Slovinsko 2019 - Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 3. listopad až sobota 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2568,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 206 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal