Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v listopadu 2020. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Zájezdy a dovolená ve Slovinsku v listopadu

Vyhledávání zájezdů

Slovinsko v listopadu - Zájezdy podle termínu

Apartmány Kaninska Vas
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kaninska Vas, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 322 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1625,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 323 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1857,- Kč.
 
Apartmány Vitranc
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 3. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 324 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9440,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 324 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12416,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Půjčovna kol
 
Hotel Vila Higiea
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Vila Higiea, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 4. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 325 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6998,- Kč.
 
Soukromé Apartmány Bohinj
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v 2hvězdičkovém ubytování Soukromé Apartmány Bohinj, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 4. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 325 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 590,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 326 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9590,- Kč.
 
Hotel Toplice
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Toplice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 6. listopad až pátek 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 327 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10696,- Kč.
 
Hotel Ajda - Terme 3000
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ajda - Terme 3000, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 7. listopad až středa 11. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8493,- Kč.
 
Prázdninové Domky Ocepkov Gaj
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Prázdninové Domky Ocepkov Gaj, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 7. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2205,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 52 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal