Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v listopadu 2020. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v listopadu 2020

Hotel Riviera: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Riviera: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 9512,- Kč.
 
Garni Hotel Savica
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Savica, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 4826,- Kč.
 
Hotel Triglav Bled
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Triglav Bled, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 14996,- Kč.
 
Ramada Hotel & Suites
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suites, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 7900,- Kč.
 • Minibar
 • Animační programy
 • Wifi zdarma
 
Ramada Hotel + Suites (Prisank)
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel + Suites (Prisank), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 2700,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 2450,- Kč.
 
Apartments Pri Marjetki
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Apartments Pri Marjetki, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1225,- Kč.
 
Glamping Ribno Bled
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bled v hvězdičkovém ubytování Glamping Ribno Bled, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 860,- Kč.
 
Grand Hotel Bernardin, Portorož, Rekreační Pobyt 7
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin, Portorož, Rekreační Pobyt 7, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 12810,- Kč.
 
Hotel Alpina
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5354,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Tenis
 • Golf
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 863 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal