Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online 2019 ✅ Zájezdy do Slovinska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Slovinsko letecky ✈ za nejlevnější ceny. Slovinsko 2019.

oSlovinsku.cz    >    

Slovinsko levně - Slovinsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Slovinsko levně podle termínu

Hotel Cerkno
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cerkno, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až čtvrtek 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 6821,- Kč.
 
Best Western Premier Hotel Lovec
Dovolená Slovinsko 2019 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Premier Hotel Lovec, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až pátek 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8603,- Kč.
 
Bungalovy Rogla
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bungalovy Rogla, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až pátek 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6890,- Kč.
 
Hotel Cerkno
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cerkno, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. březen až čtvrtek 28. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 2 % v aktuální ceně 5174,- Kč.
 
Apartments Pri Marjetki
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Apartments Pri Marjetki, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2401,- Kč.
 
Apartments Pri Marjetki
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Apartments Pri Marjetki, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. březen až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2934,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko 2019 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. březen až neděle 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8483,- Kč.
 
Hotel Rogla
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rogla, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. březen až pátek 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6920,- Kč.
 
Apartment Pod Rodico & Chalet Bohinj
Dovolená Slovinsko 2019 - Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartment Pod Rodico & Chalet Bohinj, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až neděle 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3735,- Kč.
 
Hotel Mangart
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Mangart, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až sobota 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4980,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 691 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal