Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bohinj v lednu 2021. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu ve Slovinsku. Bohinj All Inclusive - pobyty Slovinsko s ubytováním v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    
Bohinj    >    

Dovolená Bohinj v lednu - Leden ve Slovinsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bohinj v lednu 2021

Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pátek 15. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 18068,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až středa 13. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 15672,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Apartma Td Bohinj
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartma Td Bohinj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5551,- Kč.
 
Apartmaji Ceklin Vera
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v 2hvězdičkovém ubytování Apartmaji Ceklin Vera, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 10. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4459,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až čtvrtek 14. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 41709,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. leden až neděle 3. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 1390,- Kč.
 
Apartma Td Bohinj
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartma Td Bohinj, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 3. leden až čtvrtek 14. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7973,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 4. leden až sobota 16. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 20206,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Apartma Td Bohinj
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartma Td Bohinj, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 4. leden až pondělí 18. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9890,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 4. leden až neděle 10. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 13980,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 92 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bohinj podle měsíce odjezdu

Bohinj All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal