Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bled v lednu 2021. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu ve Slovinsku. Bled All Inclusive - pobyty Slovinsko s ubytováním v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    
Bled    >    

Dovolená Bled v lednu - Leden ve Slovinsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bled v lednu 2021

Rikli Balance Hotel (Ex. Golf)
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rikli Balance Hotel (Ex. Golf), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až úterý 19. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6690,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 198 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské v aktuální ceně 17430,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 206 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně se slevou 8 % v aktuální ceně 2190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bled podle měsíce odjezdu

Bled All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal