Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v lednu 2021. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - leden 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v lednu 2021

Alpski Resort Špik ****
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpski Resort Špik ****, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 10. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 42 %, v aktuální ceně 18360,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až čtvrtek 7. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 13140,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 12330,- Kč.
 
Bohinj Ecohotel
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Bohinj Ecohotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až středa 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 12112,- Kč.
 
Hotel Laguna
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Laguna, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až středa 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9225,- Kč.
 
Hotel Ramada Resort (Larix)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Resort (Larix), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15534,- Kč.
 
Ramada Hotel & Suites (Ex Prisank)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suites (Ex Prisank), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pondělí 4. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7970,- Kč.
 
Ramada Hotel + Suites (Prisank)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel + Suites (Prisank), s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 10. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 16558,- Kč.
 
Ramada Hotel + Suites (Prisank)
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel + Suites (Prisank), s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pondělí 11. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 18270,- Kč.
 
Tourist Farm Zelinc
Dovolená Slovinsko v zimě 2021 v lokalitě Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tourist Farm Zelinc, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pondělí 11. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12765,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 578 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal