Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka Last Minute dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online ✅ Super Last Minute zájezdy do Slovinska. All Inclusive pobyty Slovinsko na poslední chvíli výhodně. Slovinsko 2019/2020.

oSlovinsku.cz    >    

Slovinsko Last Minute - Slovinsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Slovinsko Last Minute podle termínu

Grand Hotel Primus - Sava Hotels & Resorts
Dovolená Slovinsko 2019 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Primus - Sava Hotels & Resorts, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až úterý 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4470,- Kč.
 
Hotel Ramada Resort
Dovolená Slovinsko 2019 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Resort, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až čtvrtek 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8712,- Kč.
 
Hotel Ramada Resort
Dovolená Slovinsko 2019 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Resort, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13068,- Kč.
 
Hotel Rogla
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rogla, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až úterý 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 3420,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna lyží
 
San Simon Hotel & Resort
Dovolená Slovinsko 2019 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování San Simon Hotel & Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19143,- Kč.
 
Hotel Krka
Dovolená Slovinsko 2019 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Krka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 9290,- Kč.
 
Hotel Lovec
Dovolená Slovinsko 2019 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lovec, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 13238,- Kč.
 
Hotel Zeleni Gaj
Dovolená Slovinsko 2019 - Slovinské lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Zeleni Gaj, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 9490,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance (Ex. Superior Hotel Golf)
Dovolená Slovinsko 2019 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance (Ex. Superior Hotel Golf), s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 17119,- Kč.
 
Hotel Kempinski Palace
Dovolená Slovinsko 2019 - Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Kempinski Palace, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červenec až čtvrtek 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 11313,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Dětský bazén
 

Zobrazeno 1-10 z 240 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal