Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka Last Minute dovolené ve Slovinsku za nejlepší ceny online ✅ Super Last Minute zájezdy do Slovinska. All Inclusive pobyty Slovinsko na poslední chvíli výhodně. Slovinsko 2019/2020.

oSlovinsku.cz    >    

Slovinsko Last Minute - Slovinsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Slovinsko Last Minute podle termínu

Apartmány Kaninska Vas
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kaninska Vas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až středa 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2300,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Bungalovy Termal (Ex Prekmurska Vas)
Dovolená Slovinsko 2019 - Slovinské lázně v 3hvězdičkovém ubytování Bungalovy Termal (Ex Prekmurska Vas), s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až středa 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4352,- Kč.
 
Hotel Ramada Resort
Dovolená Slovinsko 2019 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Resort, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až čtvrtek 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9940,- Kč.
 
Hotel Zdraviliški Dvor - Rimske Terme
Dovolená Slovinsko 2019 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zdraviliški Dvor - Rimske Terme, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 20896,- Kč.
 
Remisens Hotel Lucija - Portorož
Dovolená Slovinsko 2019 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Remisens Hotel Lucija - Portorož, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až sobota 1. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10657,- Kč.
 
Apartments Raj
Dovolená Slovinsko 2019 - Kranjska Gora v 2hvězdičkovém ubytování Apartments Raj, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 26. květen až čtvrtek 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2414,- Kč.
 
Hotel Alp
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alp, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 26. květen až neděle 2. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11410,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
 
Hotel Planja
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Planja, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 26. květen až středa 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 5190,- Kč.
 
Villy Thalasso Strunjan
Dovolená Slovinsko 2019 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Villy Thalasso Strunjan, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. květen až sobota 1. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 7790,- Kč.
 
Hotel Brinje
Dovolená Slovinsko 2019 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Brinje, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. květen až středa 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 2860,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Fitness
 

Zobrazeno 1-10 z 172 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal