Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená ve Slovinsku v lokalitě Julské Alpy - Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora. Last Minute pobyty v slovinské lokalitě Julské Alpy 2019/2020.

oSlovinsku.cz    >    
Julské Alpy    >    

Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora

Vyhledávání zájezdů

Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora podle termínu

Ramada Hotel & Suites
Dovolená Julské Alpy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Ramada Hotel & Suites s délkou 4 dní, v termínu 17. listopad 2019 až 20. listopad 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3808 Kč.
  • Minibar
  • Animační programy
  • Wifi zdarma
 
Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 23461,- Kč.
 
Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pátek 17. duben až úterý 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15054,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Julské Alpy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal