Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aparthotel Triglav s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Aparthotel Triglav ve Slovinsku v lokalitě Julské Alpy. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Julské Alpy 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Julské Alpy    >    

Aparthotel Triglav - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Aparthotel Triglav - Slovinsko 2020

Aparthotel Triglav
Dovolená Julské Alpy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Aparthotel Triglav s délkou 3 dní, v termínu 1. červen 2020 až 3. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2460 Kč.
 
Aparthotel Triglav
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Triglav, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 9390,- Kč.
 
Aparthotel Triglav
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Triglav, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. září až středa 16. září, s dopravou vlastní - například autem, za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské levně se slevou 28 % v aktuální ceně 6790,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Julské Alpy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal