Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bohinj v dubnu 2021. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu ve Slovinsku. Bohinj All Inclusive - pobyty Slovinsko s ubytováním v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    
Bohinj    >    

Dovolená Bohinj v dubnu - Duben ve Slovinsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bohinj v dubnu 2021

Apartma Cvetek Matej
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartma Cvetek Matej, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5532,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 20160,- Kč.
 
Apartma Cvetek Matej
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartma Cvetek Matej, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1347,- Kč.
 
Apartma Cvetek Matej
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartma Cvetek Matej, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 131 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 735,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 131 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 13980,- Kč.
 
Private Apartments Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Bohinj, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až pondělí 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 131 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4211,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. duben až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 132 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 3580,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 132 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 14400,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. duben až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 3354,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Apartma Cvetek Matej
Dovolená Slovinsko na jaře 2021 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Apartma Cvetek Matej, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. duben až úterý 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4917,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 60 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bohinj podle měsíce odjezdu

Bohinj All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal