Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka cyklozájezdů do Slovinska levně. ☀️ Odjezdy z Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Trutnova, Plzně a dalších měst. Aktivní dovolená ve Slovinsku na kole 2020 / 2021 a Last Minute cyklistické zájezdy. Slovinsko 2020 / 2021.

oSlovinsku.cz    >    

Cyklozájezdy Slovinsko - Slovinsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Cyklozájezdy Slovinsko podle termínu

Apartmány Salinera
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Salinera, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 10 % v aktuální ceně 630,- Kč.
 
Hotel Histrion
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Histrion, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, cyklistické, vhodné pro seniory v aktuální ceně 18880,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Dětský bazén
 • Půjčovna kol
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 12420,- Kč.
 
Apartmány Salinera
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Salinera, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 10 % v aktuální ceně 1260,- Kč.
 
Hotel Apollo
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 13500,- Kč.
 
Hotel Apollo
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. září až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické v aktuální ceně 16200,- Kč.
 
Hotel Apollo
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. září až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické v aktuální ceně 18900,- Kč.
 
Hotel Apollo
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. září až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické v aktuální ceně 18900,- Kč.
 
Hotel Apollo
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické v aktuální ceně 21600,- Kč.
 
Hotel Apollo
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. září až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické v aktuální ceně 24300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 807 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal