Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v červenci 2020. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Zájezdy a dovolená ve Slovinsku v červenci

Vyhledávání zájezdů

Slovinsko v červenci - Zájezdy podle termínu

Bohinj Eco Hotel
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9093,- Kč.
 
Hotel Ramada Resort
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Resort, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8735,- Kč.
 
Hotel Mangart
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Mangart, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 8890,- Kč.
 
Hotel Alp
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alp, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5160,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 
Hotel Ramada Resort
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Resort, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11508,- Kč.
 
Hotel Haliaetum
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Haliaetum, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 3. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 13 % v aktuální ceně 9387,- Kč.
 
Hotel Metropol - Depandance Casa Bel Moretto
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Metropol - Depandance Casa Bel Moretto, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 3. červenec až čtvrtek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 13 % v aktuální ceně 10083,- Kč.
 
Hotel Jezero Bohinj
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero Bohinj, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 3. červenec až pátek 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13636,- Kč.
 
Slovinsko - malá,velká země
Dovolená Slovinsko 2020 - Lublaň v 3hvězdičkovém ubytování Slovinsko - malá,velká země, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 3. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4699,- Kč.
 
Hotel Vile Park
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vile Park, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 4. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11121,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 94 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal