Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v červenci 2020. Last Minute zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Dovolená ve Slovinsku - červenec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Slovinska v červenci 2020

Hotel Rikli Balance
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8610,- Kč.
 
Hotel Terme
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Terme, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15603,- Kč.
 
Hotel Kompas
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kompas, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až čtvrtek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 10850,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Hotel Apollo
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8448,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 13896,- Kč.
 
Hotel Ramada Resort
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Resort, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5536,- Kč.
 
Hotel Lipa
Dovolená Slovinsko 2020 - Slovinské lázně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 3. červenec až pátek 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 9690,- Kč.
 
Hotel Mangart
Dovolená Slovinsko 2020 - Julské Alpy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Mangart, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 3. červenec až čtvrtek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 27 % v aktuální ceně 10890,- Kč.
 
Apartmány Vitranc
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v hvězdičkovém ubytování Apartmány Vitranc, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 3. červenec až úterý 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3732,- Kč.
 
Grand Hotel Bernardin
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Bernardin, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 3. červenec až pátek 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 25640,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Animační programy
 • Dětský bazén
 

Zobrazeno 1-10 z 130 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal