Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bled v březnu 2021. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu ve Slovinsku. Bled All Inclusive - pobyty Slovinsko s ubytováním v luxusních hotelech.

oSlovinsku.cz    >    
Bled    >    

Dovolená Bled v březnu - Březen ve Slovinsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bled v březnu 2021

Rikli Balance Hotel (Ex. Golf)
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rikli Balance Hotel (Ex. Golf), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 246 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6690,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně v aktuální ceně 12390,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 19. březen až úterý 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 256 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně se slevou 16 % v aktuální ceně 7360,- Kč.
 
Hotel Krvavec
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krvavec, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. březen až úterý 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 258 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské levně v aktuální ceně 4380,- Kč.
 
Rikli Balance Hotel (Ex. Golf)
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rikli Balance Hotel (Ex. Golf), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 23. březen až úterý 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 260 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15610,- Kč.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Dovolená Slovinsko 2021 - Bled v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Muštrinka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. březen až čtvrtek 1. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 263 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 12990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bled podle měsíce odjezdu

Bled All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal