Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka dovolené ve Slovinsku v březnu 2020. Zájezdy do Slovinska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v březnu ve Slovinsku. Slovinsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Březen ve Slovinsku.

oSlovinsku.cz    >    

Zájezdy a dovolená ve Slovinsku v březnu

Vyhledávání zájezdů

Slovinsko v březnu - Zájezdy podle termínu

Hotel Apollo: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovinsko 2020 - Portorož v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Apollo: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až neděle 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % v aktuální ceně 11137,- Kč.
 
Aparthotel Triglav
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Triglav, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 21888,- Kč.
 
Hotel Kompas
Dovolená Julské Alpy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Kompas s délkou 4 dní, v termínu 1. březen 2020 až 4. březen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4710 Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tobogány
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7190,- Kč.
 • Bar
 
Bohinj Eco Hotel
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bohinj Eco Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až neděle 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 12090,- Kč.
 
Hotel Rikli Balance
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rikli Balance, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7330,- Kč.
 
Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora
Dovolená Slovinsko 2020 - Kranjska Gora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. březen až čtvrtek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19570,- Kč.
 
Hotel Bohinj Eco
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bohinj Eco, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až úterý 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22456,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až neděle 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6898,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Krim
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krim, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až pátek 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3270,- Kč.
 • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 93 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Slovinsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal