Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Villa Bohinj s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Villa Bohinj ve Slovinsku v lokalitě Bohinj. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Bohinj 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Bohinj    >    

Villa Bohinj - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Villa Bohinj - Slovinsko 2020

Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5244,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3080,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2299,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až středa 11. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4676,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3123,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2429,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. listopad až středa 25. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2429,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 24. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1735,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2429,- Kč.
 
Villa Bohinj
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Bohinj, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2776,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bohinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal