Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Private Apartments Ld Turizem s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Private Apartments Ld Turizem ve Slovinsku v lokalitě Bohinj. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Bohinj 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Bohinj    >    

Private Apartments Ld Turizem - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Private Apartments Ld Turizem - Slovinsko 2020

Private Apartments Ld Turizem
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Ld Turizem, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1974,- Kč.
 
Private Apartments Ld Turizem
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Ld Turizem, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. listopad až středa 25. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6462,- Kč.
 
Private Apartments Ld Turizem
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Ld Turizem, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. listopad až pátek 27. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6959,- Kč.
 
Private Apartments Ld Turizem
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Ld Turizem, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5467,- Kč.
 
Private Apartments Ld Turizem
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Ld Turizem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3454,- Kč.
 
Private Apartments Ld Turizem
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Ld Turizem, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až středa 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6462,- Kč.
 
Private Apartments Ld Turizem
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v 3hvězdičkovém ubytování Private Apartments Ld Turizem, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. prosinec až pátek 25. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 4473,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bohinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal