Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Hostel Pod Voglom s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hostel Pod Voglom ve Slovinsku v lokalitě Bohinj. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Bohinj 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Bohinj    >    

Hostel Pod Voglom - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hostel Pod Voglom - Slovinsko 2020

Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4242,- Kč.
 
Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2105,- Kč.
 
Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pátek 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 7423,- Kč.
 
Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 1052,- Kč.
 
Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 5302,- Kč.
 
Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 16. listopad až čtvrtek 19. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 1579,- Kč.
 
Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 17. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2105,- Kč.
 
Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 3684,- Kč.
 
Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 1579,- Kč.
 
Hostel Pod Voglom
Dovolená Slovinsko v zimě 2020 v lokalitě Bohinj v hvězdičkovém ubytování Hostel Pod Voglom, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 1052,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bohinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal