Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Apartmajska Hiša Ob Savici s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená ve Slovinsku v lokalitě Bohinj - Apartmajska Hiša Ob Savici. Last Minute pobyty v slovinské lokalitě Bohinj 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Bohinj    >    

Apartmajska Hiša Ob Savici

Vyhledávání zájezdů

Apartmajska Hiša Ob Savici podle termínu

Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 5. leden až sobota 11. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2202,- Kč.
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu středa 15. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3180,- Kč.
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu sobota 18. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3469,- Kč.
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 21. leden až středa 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2313,- Kč.
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. únor až sobota 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2602,- Kč.
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu úterý 3. březen až neděle 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4403,- Kč.
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až čtvrtek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1446,- Kč.
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu úterý 24. březen až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3180,- Kč.
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až pondělí 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 168 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1712,- Kč.
 
Apartmajska Hiša Ob Savici
Dovolená Slovinsko 2020 - Bohinj v hvězdičkovém ubytování Apartmajska Hiša Ob Savici, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pátek 8. květen až středa 20. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3736,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bohinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal