Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica) s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica) ve Slovinsku v lokalitě Bled. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovinské lokalitě Bled 2020.

oSlovinsku.cz    >    
Bled    >    

Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica) - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica) - Slovinsko 2020

Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica)
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. srpen až úterý 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 10000,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 14. září až pátek 18. září, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9555,- Kč.
 
Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica)
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. říjen až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 9420,- Kč.
 
Hotel Bled Rose
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. říjen až pondělí 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7968,- Kč.
 
Hotel Bled Rose (ex.Jelovica)
Dovolená Julské Alpy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Bled Rose (ex.Jelovica) s délkou 2 dní, v termínu 31. říjen 2020 až 1. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1570 Kč.
 
Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica)
Dovolená Slovinsko 2020 - Bled v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 17. listopad až pondělí 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 9420,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Bled podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal