Bledské jezero - Slovinsko
Bledské jezero ve Slovinsku

Aktuální nabídka soukromého ubytování v apartmánech u moře ve Slovinsku za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé apartmány a rekreační domy ve Slovinsku u moře 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy do Slovinska s pobyty v soukromí. Slovinsko 2020 / 2021.

oSlovinsku.cz    >    

Apartmány ve Slovinsku u moře - Slovinsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Apartmány ve Slovinsku u moře - podle termínu

Apartmány Lavanda
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v hvězdičkovém ubytování Apartmány Lavanda, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1915,- Kč.
 
Apartmány Lavanda
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v hvězdičkovém ubytování Apartmány Lavanda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4445,- Kč.
 
Apartmány Lavanda
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v hvězdičkovém ubytování Apartmány Lavanda, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1845,- Kč.
 
Apartments Lavanda: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Apartments Lavanda: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4450,- Kč.
 
Apartmány Lavanda
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v hvězdičkovém ubytování Apartmány Lavanda, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1985,- Kč.
 
Apartments Lavanda: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Apartments Lavanda: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5550,- Kč.
 
Apartmány Lavanda
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v hvězdičkovém ubytování Apartmány Lavanda, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2600,- Kč.
 
Apartmány Lavanda
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v hvězdičkovém ubytování Apartmány Lavanda, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3215,- Kč.
 
Apartmány Lavanda
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v hvězdičkovém ubytování Apartmány Lavanda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až středa 11. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4445,- Kč.
 
Apartmány Vila Barka: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovinsko na podzim 2020 v lokalitě Portorož v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vila Barka: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až středa 11. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2410,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 48 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal